Hotel | Ubytování v Areálu Ferdinand

Hotel Ferdinand se nachází v příměstské části Ostravy, kterou je Krásné pole, jen několik minut cesty od centra města, přesto v příjemném a klidném prostředí, vhodném k rekreaci a odpočinku. Samotný hotel je součástí Areálu Ferdinand, kde se mimo jiné nachází restaurace, bowling, bazén a dětské hřiště.

Pro své hosty má hotel Ferdinand připravených sedm stylových dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, k dispozici je rovněž luxusní VIP apartmán. Většina hotelových pokojů je plně klimatizována a vybavena full HD televizorem.

Samozřejmostí je také plné pokrytí bezdrátovým vysokorychlostním internetem (Wi-Fi).

Snídaně sestavovaná dle výběru hostů se podává přímo v hotelu. Stejně tak mohou naši hosté využívat pohodlí hotelového bazénu, sauny nebo masážní vany. Na přání zajistíme služby maséra přímo v hotelu.

Hotel Ferdinand je vhodný pro pořádání obchodních schůzek, oslav i kulturních akcí. V areálu se nachází soukromé hlídané parkoviště. Personál hotelové recepce je hostům nepřetržitě k dispozici. Na požádání vám zařídíme taxi, pro hosty hotelu za zvýhodněné ceny.

Hotelový ceník

 

Typ ubytování Cena
Apartmán pro 2 osoby 1 300,- Kč (48 EUR)
Dvoulůžkový pokoj 1 000,- Kč (38 EUR)
Dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou

800,- Kč (30 EUR)

Krátkodobý pobyt do 3 hodin 500,- (19 EUR)
Příplatek za snídani pro 1 osobu 85,- Kč (3 EUR)
Příplatek za snídani pro 2 osoby 160,- Kč (6 EUR)