Restaurace | Areál Ferdinand

Restaurace u Ferdinanda, mezi stálými hosty přezdívaná U Ferdy, nabízí českou kuchyni, která potěší mnohé gurmány a přátelé dobrého jídla. Z našeho jídelního lístku si můžete vybrat ze široké nabídky českých specialit.

Nabídku kulinářských specialit vhodně doplňuje i široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů. Také si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních vín z naší vinotéky.

Restaurace je rozdělena do tří uzavřených salónků s kapacitou 30, 25 a 10 hostů. Jednotlivé části restaurace jsou od sebe částečně nebo zcela oddělené pro větší soukromí hostů. Salónky jsou vhodné pro pořádání různých uzavřených firemních prezentací i soukromých uzavřených oslav nebo posezení s přáteli či s rodinnými příslušníky.

Příjemnou atmosféru restaurace dokresluje krb, takže si můžete vychutnat oběd či večeři za příjemného praskání ohně. Součástí atraktivní výzdoby restaurace Ferdinand je i velké podsvícené akvárium a množství zajímavých předmětů denní potřeby v selském stylu.

K restauraci přiléhá také venkovní terasa, ke které přiléhá dětské hřiště s domečkem se skluzavkou a s houpačkami. V teplých dnech během sezóny pořádáme venkovní grilování.

Jednou z mnoha dalších výhod restaurace je i její orientace vzhledem k dalším budovám Areálu Ferdinand. Aniž byste se museli znovu oblékat do kabátů, pohodlně projdete restaurací až k budově bowlingu.

 

Akce a oslavy

Restaurace nabízí dostatek prostoru pro pořádání nejrůznějších rodinných oslav, firemních večírků a dalších podobných akcí. K dispozici jsou celkem tři salónky s kapacitou 10, 25 a 30 osob. Svatební či promoční hostina nebo jenom nezávazné posezení s přáteli či v rodinném kruhu - nic není problém. Připravíme pro Vás slavnostní tabuli případně i programovou část plánované akce, přičemž k dispozici budete mít celé zázemí, které areál nabízí, včetně bazénu, tenisového kurtu či bowlingové dráhy.

 

Rádi Vám zajistíme

  • oslavy významných životních jubileí
  • svatební hostiny
  • promoční hostiny
  • slavnostní obědy nebo večeře
  • školení a reklamní akce
  • cokoliv dalšího podle Vašeho přání

 

 

Jak se k nám dostanete

  • autobusem č.46, zastávka Záuliční nebo Krásné Pole Střed
  • autem z Ostravy Poruby směr na Opavu, odbočka na Krásné Pole. Cestou jsou ukazatele.

 

Kontakt:

Mobil: +420 602 266 119

E-mail: info@restaurace-ferdinand.cz